ZOSTAŃ NASZYM WOLONTARIUSZEM !

ROZWIŃ SWOJE PASJE – ZOSTAŃ NASZYM WOLONTARIUSZEM !

Interesujesz się tematyką historii najnowszej? Szukasz pomysłu na siebie, a może potrzebujesz inspiracji? Trafiłeś w dobre miejsce. Nasze działania skierowane są do studentów wszystkich kierunków, uczniów wszystkich typów szkół i seniorów, a w szczególności osób pełnoletnich. Jeśli jednocześnie jesteś studentem historii lub politologii i specjalizujesz się w historii najnowszej, umożliwimy Ci zebranie materiału, w szczególności w postaci wywiadów, do Twojej pracy dyplomowej.

U nas wszyscy wolontariusze uczą się pracy w zespole, dzielą się swoją pasją i zdobywają ogromne doświadczenie, nabywając wiele cennych kompetencji. W czasie naszych projektów wolontariuszom na podstawie pisemnej umowy o wolontariat zapewniamy zwrot kosztów przejazdu, diety oraz zakup materiałów niezbędnych przy realizacji projektu.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij poniższy formularz, a pomożemy Ci ukierunkować Twoje działania i pokażemy Ci, jak wykorzystać Twój potencjał na rzecz innych, a przede wszystkim dla własnego samorozwoju.

Wypełniony formularz prześlij pod adres info@wspolnotapokolen.pl, skontaktujemy się z Tobą drogą mailową lub telefoniczną.

DO POBRANIA Formularz zgłoszeniowy >>

  • Aktualnie realizujemy następujące projekty:


  • Chcesz wiedzieć więcej ?


Więcej informacji można uzyskać pod adresem mailowym: info@wspolnotapokolen.pl i pod numerem telefonu 508 132 969