/ #PomagamyPomagającym #COVID-19

W imieniu Fundacji Wspólnota Pokoleń mamy przyjemność zaprosić Państwa do finansowego wsparcia projektu Nakarm lekarza | #PomagamyPomagającym.

Wsparcie akcji #PomagamyPomagającym

Pomóc Pomagającym mogą Państwo przekazując darowiznę na konto Fundacji Wspólnota Pokoleń.

Numer konta: 58 1090 1056 0000 0001 1590 6435  |   Tytułem: #PomagamyPomagającym

Każdy grosz się liczy!
Bądźmy solidarni!

Obecny czas i wydarzenia determinują nasze działania w sposób, który trudno sobie wyobrazić, a co dopiero zaplanować. Wszyscy powinniśmy reagować elastycznie na zmieniające się okoliczności i nieść sobie wzajemnie pomoc.

Zwracamy się z prośbą o sfinansowanie posiłków dla pracowników medycznych wrocławskich szpitali.

Każde wsparcie, nawet jednego posiłku, przybliży nas do pomocy pomagającym.

Koszt takiego działania w przeliczeniu na 1 posiłek składający się z zupy i dania głównego wraz z opakowaniem i dowozem do szpitala przypadający na 1 osobę, to 25 zł.

W tym trudnym czasie chcemy przygotować 150 posiłków dziennie. Planujemy dostarczać posiłki już od 6 kwietnia. Łącznie to 2250 posiłków.

Z zebranych środków zamówimy we wrocławskich lokalnych restauracjach posiłki z dostawą do dbającego o nasze zdrowie personelu medycznego.

Celem projektu jest zachęcenie wrocławian, jak i patrząc szerzej Polaków, do zostawania w domach oraz wykazanie się solidarnością z naszymi aniołami stróżami – najbardziej narażonymi na zarażenie koronawirusem.

Pokażmy, że wszyscy chcemy być w tych trudnych chwilach razem – działaniami, myślą, dobrym słowem – z osobami, które poświęcają swoje życie i zdrowie dla nas.

Partnerem akcji Fundacja LOTTO im. Haliny Konopacjkiej