/ #Kupmy#Echokardiograf

W Polsce codziennie umiera średnio 400- 600 osób na choroby serca i naczyń. W warunkach optymalnej dostępności do specjalistycznej opieki i szpitali każdego dnia w naszym kraju odnotowuje się z tej przyczyny zgon kilkuset osób. Choroby sercowe to główny zabójca w Polsce.

Każdy z nas może mieć swój wkład w ratowanie życia współobywateli – sąsiada, kolegi, czy członka rodziny. Wpłacając datek finansowy na zbiórkę możemy wspólnie zmieniać otaczającą nas rzeczywistość i wpływać na jakość naszego życia. Echokardiograf to możliwość wykonywania o 10 badań dziennie, co w skali miesięcznej daje 300 badań. Biorąc odpowiedzialność za nasze zdrowie, poprzez dołożenie malutkiej chociażby cegiełki na zakup echokardiografu, dbamy o siebie i innych. Każdy grosz się liczy!

Pomóc mogą Państwo przekazując darowiznę na konto Fundacji Wspólnota Pokoleń, lub wpłacając przez portal SięPomaga: www.siepomaga.pl/echokardiograf


Numer konta: 27 1090 2398 0000 0001 3107 3741  |   Tytułem: DAROWIZNA NA ECHOKARDIOGRAF


Tym co wyróżnia echokardiograf od tradycyjnego USG, którego oprogramowanie umożliwia badanie jedynie serca, jest możliwość jednoczesnej oceny serca, płuc oraz wykrycia przedwczesnej miażdżycy. Opcja ta pozwala na jednoczesne badanie serca połączone z ultrasonografią płuc, co jest nieocenione w diagnostyce COVID-19.

 

Każdy grosz się liczy!
Bądźmy solidarni!